Krok za krokem k dokonalosti - vysoce efektivní systém péče

Vítejte ve světě MARIA GALLAND Paris a světě, ve kterém vnitřní a vnější krása vytvářejí dokonalou synergii a harmonii. Každý typ pokožky je jedinečný a každý z nás je jiný, ale všichni chceme stejnou věc, a to svoji krásu.


Díky čemu je značka MARIA GALLAND PARIS taká výjimečná?

Jedinečná. Náročná. Vzácná. „Mozaika obzvlášť různorodých potřeb“. Taková je i naše pokožka. Začátkem šedesátých let toto poznání umožnilo madam Galland úspěšně završit její hledání „věčné mladosti“ a bezchybného vzhledu. Jde o poznání, z kterého vycházela a vychází „metodika MARIA GALLAND“: přesnou analýzou pokožky a osobitým ošetřením každé jednotlivé oblasti pokožky podle jednotlivých potřeb se optimálně zachová krása pokožky. Blahodárné působení rukou a jemných pohybů odborných kosmetiček pro značku MARIA GALLAND přináší harmonii těla, mysli a duše. „Na míru připravenou kosmetickou péčí“, podobně jako doplňující přípravky na ošetřování pokožky určené na použití doma, možné najít ve vybraných kosmetických salonech, klinikách krásy a v lázních.

MARIA GALLAND – na každý požadavek, životný styl a věk

Dlouhodobě ověřené klasické ošetření pomocí masky MODELLING MASK ztělesňuje naše motto, platné už po čtyři desítky let až dodnes. Pokožka se centimetr za centimetrem ošetřuje osobitně zvolenými přípravky. Čemu vděčí za slávu? Tepelný účinek masky zabezpečuje proniknutí aktivních složek hluboko do pokožky, kde můžou cíleně působit

Věda a výzkum – cesta k dokonale ošetřované pokožce

Kvalita a úsilí o dokonalost nepoznají hranice: nejmodernější výzkumné laboratoře soustavně vyvíjejí cenné ošetřovací látky, účinné technologie a revoluční složení. Partnerská spolupráce s odbornými kosmetičkami pro značku MARIA GALLAND přispívá k našemu vnímání potřeb dnešních mužů a žen v oblasti péče o pokožku, která je výrazem jejich osobnosti. Na základě toho vznikají produkty a ošetření odpovídající skutečným potřebám spotřebitelů, které představují současné trendy a nastolují nové standardy. Naše nároky na vysokou kvalitu zaručují, že všechny výrobky jsou odzkoušené pod dermatologickým dohledem z hlediska účinnosti a bezpečnosti a pokožka je mimořádně dobře zvládá.Vyzkoušejte si kosmetické, na míru připravené, rozmazlující a ošetřující kúry s přípravky MARIA GALLAND PARIS. Různorodé kúry na tvář a tělo přesně vyhovují vašim přáním a potřebám pokožky, přičemž ve vás zanechají úžasný pocit úplného uvolnění, dokonalého pohodlí a absolutní pohody.SYSTÉME DERMATOLOGIQUE – vysoce efektivní systém péče
Krok za krokem k dokonalosti

SYSTÉME DERMATOLOGIQUE od MARIE GALLAND je dermo-kosmetický systém péče o pleť, který patří do nové generace kosmetických produktů. S tímto efektivním systémem péče MARIA GALLAND plní sny věčné mladosti a bezchybné krásy, která charakterizuje společnost, ve které žijeme. SYSTÉME DERMATOLOGIQUE byl vyvinutý pro velmi specifický okruh klientů – pro ty, kteří chtějí:

 • NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY V CO NEJKRATŠÍM ČASE
 • VÝSLEDKY, KTERÉ JSOU OKAMŽITĚ CÍTIT
 • VÝSLEDKY, KTERÉ JSOU OKAMŽITĚ VIDĚT
 • OBNOVENOU KRÁSU A MLADOST1. VÝSLEDKY STUDIE POUŽÍVÁNÍ SYSTÉME DERMATOLOGIQUE TÝKAJÍCÍ SE REDUKCE NEČISTOT PLETI
DERMATOLOGICKY KONTROLOVANÉ ODBORNÉ LEKAŘSKÉ ZHODNOCENÍ
DÉLKA STUDIE:
28 dní
ÚČASTNÍCI STUDIE:
20 účastníků s kožními nečistotami, muži i ženy
TESTOVANÁ OBLAST:
Obličej
CÍL STUDIE:
Cílem studie bylo testovat – pod klinickým sledováním během 4-týdnů – efektivnost systému péče na redukci nečistot pleti a jeho snášenlivost při každodenním používání. Byli vybráni účastníci, kteří trpěli pleťovými nečistotami, některé z nich byli středně závažné.
VÝSLEDKY DOKÁZANÉ MĚŘENÍM TÝKAJÍCÍ SE EFEKTU SYSTÉME DERMATOLOGIQUE NA REDUKOVÁNÍ NEČISTOT PLETI PO 4 TÝDNECH POUŽÍVÁNÍ
Dermatologický test hodnotil různé druhy nečistot pleti: Testované Pustuly (neštovičky - vřídky obsahující hnis) › Redukce až o 50 %* Komedony (body s černými hlavičkami) › Redukce až o 44 %* Puchýřky (malé, pevné vyrážky) › Redukce až o 40 %*
Měření byli potvrzené i testovanými účastníky:

 • 100 % účastníků* specifikovalo, že jejich nečistoty pleti byli výrazně zredukované po období používání a měli dojem, že nečistoty byli odstraněné z hloubky. Produkce kožního mazu se znormalizovala a jejich pleť byla méně lesklá. Jejich pokožka budila dojem čistoty.
 • 95 % účastníků* také specifikovalo, že jejich póry vypadali menší a jejich pleť působila pročištěným dojmem.
 • 100 %* potvrdilo, že během používání se u nich nevyskytli problémy takového druhu, jako je svědění anebo začervenání.

2. VÝSLEDKY STUDIE UŽÍVÁNÍ SYSTÉME DERMATOLOGIQUE TÝKAJÍCÍ SE ZRYCHLENÍ OBNOVY BUNĚK A REDUKCE VRÁSEK
DERMATOLOGICKY KONTROLOVANÉ ODBORNÉ LÉKAŘSKÉ ZHODNOCENÍ
DÉLKA STUDIE:
28 dní
ÚČASTNÍCI STUDIE:
20 účastníků se zvrásněnou pletí, ženy.
TESTOVANÁ OBLAST:
Obličej
CÍL STUDIE:
Cílem studie bylo testovat – pod klinickými podmínkami během 4-týdnů – efektivnost systému péče na zrychlení obnovy buněk, redukování vrásek a jeho snášenlivost při každodenním používání. Byli vybrané účastnice, u kterých pokožka vykazovala vrásky, některé z nich byli výrazné.
VÝSLEDKY DOKÁZANÉ MĚŘENÍM TÝKAJÍCÍ SE ÚČINKU SYSTÉME DERMATOLOGIQUE NA ZRYCHLENÍ OBNOVY BUNĚK A REDUKOVÁNÍ VRÁSEK
 • Zkrácení délky času, který je potřebný na to, aby se buňky znova obnovily do 12 dní*
 • Neuvěřitelná věc na této redukci 12 dní je, že pokožka, o kterou šlo, měla 63 roků.
 • Nárůst rychlosti obnovy buněk
 • až o 42 %*
 • Redukce hloubky vrásek
 • až o 23, 6% po 14 dnech*
 • až o 42,2 % po 28 dnech*
 • Měření bylo potvrzené testovanými účastníky:
 • 100 % účastníků* uvedlo, že jejich pokožka je svěžejší a živější.
 • 80 % účastníků* uvedlo, že jejich pleť se stala mladší a zářivější a jejich pokožka hladší, napnutější a pevnější a že se zregenerovala.
 • 70 % účastníků* uvedlo, že se jejich pokožka obnovila.