Lifting obličeje
S přibývajícím věkem můžeme na lidské tváři pozorovat důsledky zemské přitažlivosti, působení slunečního záření a každodenního stresu. Tyto vlivy se projevují povolením a poklesem kůže obličeje a krku s tvorbou vrásek. Cestou k omlazení a zpomalení procesu stárnutí může být lifting.
Lifting obličeje je možné provádět v celkové anestezii nebo v tzv. analgosedaci, což jak název napovídá je kombinace užití analgetik (látek tlumících bolest) a sedativ. Analgosedace však není vždy možné využít. V každém případě je před liftingem nutné minimálně 6 hodin nejíst, nepít, nekouřit. Pacient musí počítat s minimálně jednodenní hospitalizací.

Lifting spočívá ve vytažení kůže obličeje, kdy se pomocí řezů ve vlasech od spánkové krajiny obřízne kůže kolem ucha a za uchem končí ve vlasové části. Tyto řezy jsou šikovně vedeny tak, že po dobrém zahojení jsou známky operace opravdu velice málo zřetelné. Z tohoto operačního přístupu se uvolní kůže od spodiny, vypne se kožní sval musculus platysma, aby byl efekt operace dlouhodobý.
Nadbytečná kůže se při liftingu obličeje odstraní. Pak už zbývá kůži jen pěkně zašít a být zdravý a dobře se zahojit. Zhruba 2-4 týdny po operaci opadne i mírný otok a pacient se cítí třeba i o 10 let mladší ve svém vzhledu. Lifting obličeje obvykle trvá 3 - 4 hodiny, pokud je spojen s dalšími zákroky, může trvat i déle.

Lifting

LIFTING | VYHLAZOVÁNÍ VRÁSEK | ULTRAZVUKOVÉ ČIŠTĚNÍ PLETI

Bezbolestné čištění pleti pomocí ultrazvuku francouzským přístrojem Duolift Expert - redukce projevů stárnutí a tvorby vrásek.

DOULIFT EXPERT®
ZLATÉ OCENĚNÍ NA WORLD OF BEAUTY & SPA 2009
Duolift Expert® je nejnovější francouzský přístroj, který se na českém trhu poprvé objevil v roce 2008. Tento přístroj v České republice vlastní pouze pár kosmetických salonů. V zahraničí je používán ve špičkových kosmetických salonech krásy firem CHRISTIAN DIOR, LANCOME a ALGOTHERM.

CHCETE NAVŠTÍVIT PLASTICKÉHO CHIRURGA? NEMUSÍTE!

Tuto možnost odsuňte na neurčito a nechte si ošetřit pleť přístrojem Duolift Expert®.
Kosmetika prováděná přístrojem Duolift Expert®, je kombinací vnitřního ošetření a vnější léčby.
Díky nejpokrokovější technologii ultrazvuku, vakua a luminoterapie je výsledný efekt viditelný ihned po prvním ošetření.
Renomované dámské časopisy napsali o tomto přístroji mnoho pozitivního. V České televizi proběhla prezentace v pořadu Sama doma ČT1 19.11.2008 Ultrazvukové ošetření pleti - Duolift Expert®.
DOULIFT EXPERT® PRACUJE NA 4 HLAVNÍCH PRINCIPECH:
1. ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE - SOFT PEELING


Ultrazvukový peeling pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, který naprosto bezbolestně a velmi účinně hluboce čistí pleť a odstraňuje z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky, provádí velmi jemnou mikromasáž.

2. ULTRAZVUK
Ultrazvukové vlny mění propustnost pokožky a aktivní látky z kosmetických produktů pronikají hluboko do pokožky. Aktivuje se tvorba elastinových a kolagenových vláken, dochází k hloubkové regeneraci pokožky a potlačení tvorby vrásek. Dostavují se prvotřídní výsledky v omlazení obličeje.

3. LUMINOTERAPIE (CHROMOTERAPIE)
Je založená na principu působení světla určité vlnové délky prostřednictvím barevných LED diod. Luminoterpie zesiluje účinky ošetření. Dochází ke stimulaci buněčného metabolismu, zlepšení mikrocirkulace a zvýšení aktivity zárodečných buněk kolagenu a následnému viditelnému vyhlazení vrásek v obličeji.

4. ROLL X - VAKUOVÁ TERAPIE
Roll X je jediná hlava na světě, která svojí konstrukcí nasávací komory umožňuje obnovení svraštilé pleti podobně jako u ruční masáže. Pomocí Roll X se provádí podtlaková lymfatická masáž, která působí na otoky, zjemňuje vrásky a zanechává pleť vyhlazenou a prokrvenou.