Modelace těla a redukce celulitidy
Celulitida se projevuje ve formě důlků či hrbolků na kůži. Postihuje většinu žen. Studie skutečně prokázaly, že zhruba 80 % žen nad 18 let trpí určitým stupněm celulitidy. Ano, dokonce i štíhlé ženy!  Důlkovaná či hrbolatá pokožka, známá pod označením „pomerančová kůže“, se většinou nachází na stehnech, hýždích a břiše. Příčinou je nedostatek pohybu, špatný pitný režim, bublinkové nápoje,  hodně soli, některé léky a hormonální antikoncepce, špatný průtok lymfy, oblečení kde máte holá záda - zatížení ledvin, zhoršený cévní systém a tuková vrstva. Od narození máme určité množství  tukových buněk, které se mohou až mnohonásobně zvětšovat a ukládat do sebe tuk. Spolu s tukem odchází toxické látky, urychlí se metabolismus, napravuje se činnost kůže.


Bezbolestná liposukce
Celulitida mě šve už léta. Také jsem měla strie, do plavek to prostě nebylo,“ svěřuje se paní Eva, která se rozhodla vyzkoušet Accent XL – přístroj na redukci podkožního tuku a celulitidy. Již po první proceduře odcházela spokojená. „Vše proběhlo jako po másle. Položila jsem se na lehátko. Paní doktorka mi stehna potřela olejíčkem. Celou dobu, kdy krouživými pohyby jezdila sem tam, mi vysvětlovala, co se teď s mými tukovými buňkami děje,“ líčí čtyřicetiletá Eva. „Byla velmi precizní. Při použití první „pistoly“ jsem cítila teplo, druhá hlavice, která kůži vyhladí a zpevní, byla chladnější.“ Už když si oblékala kalhoty, zjistila úbytek objemu. Přesto si zamluvila další „ležení“ kúru je nutné opakovat. „Nechám si ještě zmenšit podbradek,“ plánuje. Accent XL i jiné přístroje na hubnutí pod dohledem lékaře nabízí Studio GLISSANTE, Divadelní náměstí 3, 350 02 Cheb, objednávky a konzultace na telefonu +420 774 452 751


STUPNĚ CELULITIDY
Celulitida se dá poměrně lehce diagnostikovat pomocí kompresivního nebo štípacího testu.
1. STUPEŇ CELULITIDY
Stlačte dlaně směrem k sobě na části kůže. Pokud je pokožka podobná pomerančové kůře jedná se o 1.stupeň celulitidy.
2. STUPEŇ CELULITIDY
Když jsou hrbolky viditelné bez kompresního testu, jde o 2 stupeň celulitidy, tzv. manekýnské stádium, které se projevuje drobnými nerovnostmi a odstíny nejprve na vnější straně stehna při napnutí svalů nebo sezení na tvrdé podložce.
3. STUPEŇ CELULITIDY
Nerovnosti, které jsou viditelné vždy bez ohledu na osvětlení, stání, sezení, či ležení, jsou charakteristické pro 3. Stádium celulitidy.
4. STUPEŇ CELULITIDY
Když se celulitida neléčí, může přejít do 4. stádia s hrubými nerovnostmi a nenávratným poškození. 4. stádium celulitidy se objevuje nejčastěji po 40. roku života.